Oldukça Hızlı Kullanım

USB Disket Sürücü sayesinde zamandan tasarruf edeceksiniz.

Kusursuz Tasarım

%100 uyumlu tasarımı ve kolay kullanımıyla benzersiz bir üründür.

7/24 Teknik Destek

USB Disket Sürücü olarak sipariş öncesinde ve sonrasında 7 gün 24 saat teknik destek sağlamaktayız.

USB Disket Sürücü ile zamanınızdan tasarruf edin.

USB Disket Sürücü ile disket arama derdine son verip eski disket sürücünüzü usb ile kullanabileceksiniz.

Hemen Sipariş Verin

USB Disket Sürücü ile müzik aletleriniz için disket aramaya son verin.

USB Disket Sürücü ile artık müzik aletleriniz için diskete ihtiyacınız kalmayacak. 100'lerce disketin yapacağı işi bir adet USB bellek ile yapmanın keyfine varın.

Hemen Sipariş Verin

USB Disket Sürücü Nasıl Çalışır

USB Disket Sürücü Nasıl Çalışır

1. Adım
Disket sürücünüzü bulunduğu yerden sökün ve disket sürücünüzle birebir uyumlu USB Disket Sürücüyü o bölüme takın.
2. Adım
Bir USB belleğe tarafımızdan verilen program yardımıyla 15 saniyede format atın.
3. Adım
USB belleğe istediğiniz dosyaları kopyalayın. Artık hazırsınız. USB Disket Sürücüye usb belleğinizi takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla oku

Hangi Müzik Aletlerinde Çalışır

Hangi Müzik Aletlerinde Çalışır

USB Disket Sürücü başta Roland, Korg, Yamaha, Casio, Gem ve Ketron gibi markalar olmak üzere çoğu marka ve modelde kusursuz olarak çalışır.

Daha fazla oku
Hangi CNC Makinelerinde Çalışır

Hangi CNC Makinelerinde Çalışır

USB Disket Sürücü başta Haas, Okuma, Esab, Trumbf, Fadal, Kuka, Seib, Siemens ve Fanuc gibi markalar olmak üzere çoğu marka ve modelde kusursuz olarak çalışır.

Daha fazla oku
Hangi Tekstil Makinelerinde Çalışır

Hangi Tekstil Makinelerinde Çalışır

USB Disket Sürücü başta Stoll, Shima Seiki, Barudan, Happy, Lunatti, Bonas ve Juki gibi markalar olmak üzere çoğu marka ve modelde kusursuz olarak çalışır.

Daha fazla oku
Hangi Diğer Makinelerde Çalışır

Hangi Diğer Makinelerde Çalışır

USB Disket Sürücü başta CNC makineleri, tekstil makineleri, plastik enjeksiyon makineleri ve çorap makineleri gibi birçok alanda kusursuz olarak çalışır.

Daha fazla oku

Müşterilerimiz ne diyor

Artık disket ihtiyacımız kalmadı, zaten zor bulunuyordu. USB Disket Sürücü sayesinde Flash bellek ile dosyalarımızı CNC makinemizde kullanabiliyoruz.

Ferit RIZA Arçelik

USB Diskket Sürücü ile birlikte artık binlerce disketin yaptığı işi bir adet usb bellek ile yapabiliyoruz. Teşekkürler USB Disket Sürücü!

Murat AKÇA Parsan

Hem satış öncesinde hem de satış sonrasında bize çok destek oldular. Disket bulmanın çok zorlaştığı bu günlerde bu ürün gerçekten çok işimize yaradı.

Vedat YILMAZ Tuzla Tersanesi

Müzik Aletleri İçin USB Disket Sürücü

Müzik Aletleri için USB Disket Sürücü ile müzik aletlerinde Roland, Korg, Yamaha, Ketron ve diğer markalarda disket sürücü yerine USB Disket sürücü takarak disket yerine flash bellek kullanarak ritim, set ve diğer dosyalarınızı çok rahat bir şekilde aktarabilirsiniz.

USB Disket Sürücüsü sayesinde bir adet Flash belleğiniz 100 adet disket bloklarına dönüştürülerek, cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 100 adet blok disket, USB Disket Sürücü üzerindeki iki adet buton vasıtasıyla değiştirilebilir.

Aynı anda USB Disket Sürücü üzerindeki ekran üzerinden de hangi disket bloğunda olduğunuzu görebilirsiniz. Aşağıdaki sipariş formu üzerinden dilediğiniz org klavye modeli için sipariş formu doldurup satın alabilirsiniz. Diğer modeller için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CNC Makineleri İçin USB Disket Sürücü

CNC Makineleri için USB Disket Sürücü, Disket Sürücüsü bulunan cnc makinalarına USB Disket Sürücü takabilir ve kullanabilirsiniz.Eğer makinenizin marka veya modeli aşağıda bulunmuyor ise bizimle iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

CNC Makineleri için USB Disket Sürücüsü sayesinde bir adet Flash belleğiniz (Sitemizden satın alabilirsiniz) 100 adet disket bloklarına dönüştürülerek, cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 100 adet blok disket, USB Disket Sürücü üzerindeki iki adet buton vasıtasyıla değiştirilebilir. Aynı anda USB Disket Sürücü üzerindeki ekran üzerinden de hangi disket bloğunda olduğunuzu görebilirsiniz.

 

Tekstil Makineleri İçin USB Disket Sürücü

Tekstil Makineleri için USB Disket Sürücü sayesinde bir adet Flash belleğiniz (2-4GB önerilir) 100 adet disket bloklarına dönüştürülerek, cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 100 adet blok disket, USB Disket Sürücü üzerindeki iki adet buton vasıtasyıla değiştirilebilir.

Aynı anda USB Disket Sürücü üzerindeki ekran üzerinden de hangi disket bloğunda olduğunuzu görebilirsiniz. Diğer modeller için bizimle iletişime geçin.

Diğer Makineler İçin USB Disket Sürücü

Diğer Makineler için USB Disket Sürücü ile Disket Sürücüsü bulunan CNC makinelerine USB Disket Sürücü takabilir ve kullanabilirsiniz. USB Disket Sürücüsü sayesinde bir adet Flash belleğiniz 100 adet disket bloklarına dönüştürülerek, cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

100 adet blok disket, USB Disket Sürücü üzerindeki iki adet buton vasıtasyıla değiştirilebilir. Aynı anda USB Disket Sürücü üzerindeki ekran üzerinden de hangi disket bloğunda olduğunuzu görebilirsiniz. 

Uyumlu Cihazlar

USB Disket Sürücü, disket sürücü kullanılan her alanda kullanılabilir. USB Disket Sürücü başlıca disket sürücü kullanılan CNC makinelerinde, tekstil makinelerinde ve müzik aletlerinde kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.

273_1364-vertMüzik Aletleri için USB Disket Sürücü ile müzik aletlerinde disket sürücü yerine USB Disket sürücü takarak disket yerine flash bellek kullanarak ritim, set ve diğer dosyalarınızı çok rahat bir şekilde aktarabilirsiniz.

USB Disket Sürücüsü sayesinde bir adet Flash belleğiniz 100 adet disket bloklarına dönüştürülerek, cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Hazır formatlanmış 100’e bölünmüş 8GB Flash belleği sitemizden temin edebilirsiniz. 100 adet blok disket, USB Disket Sürücü üzerindeki iki adet buton vasıtasıyla değiştirilebilir.

Aynı anda USB Disket Sürücü üzerindeki ekran üzerinden de hangi disket bloğunda olduğunuzu görebilirsiniz. Aşağıdaki sipariş formu üzerinden dilediğiniz org klavye modeli için sipariş formu doldurup satın alabilirsiniz. Diğer modeller için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Artık laptop/dizüstü bilgisayarlarınızda da taşınabilir Harici USB Disket sürücü kullanabilirsiniz. Flash belleğinize laptop üzerinden atacağınız desen veya programları makine üzerinde çalıştırabilirsiniz.Harici herhangi bir programa ihtiyaç duymadan dosya alışverişini sorunsuzca tamamlayabilirsiniz. Sizde bu fırsattan yayarlanmak için bizi arayın veya mesaj gönderin, size en yakın sürede dönüş yapalım. Alanında uzman mühendislerimiz tarafından her türlü soru ve sorunlarınız çözülmekte olup sizin için doğru cihaz seçimi konunda da hizmetimiz bulunmaktadır

Kişisel Bilgileriniz

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen bilgilerinizi doldurunuz.


Örnek: Ahmet Öz