Hangi Diğer Makinelerde Çalışır

Hangi Diğer Makinelerde Çalışır

USB Disket Sürücü başta CNC makineleri, tekstil makineleri, plastik enjeksiyon makineleri ve çorap makineleri gibi birçok alanda kusursuz olarak çalışır.

Daha fazla oku

Diğer Makineler İçin USB Disket Sürücü

Diğer Makineler için USB Disket Sürücü ile Disket Sürücüsü bulunan CNC makinelerine USB Disket Sürücü takabilir ve kullanabilirsiniz. USB Disket Sürücüsü sayesinde bir adet Flash belleğiniz 100 adet disket bloklarına dönüştürülerek, cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

100 adet blok disket, USB Disket Sürücü üzerindeki iki adet buton vasıtasyıla değiştirilebilir. Aynı anda USB Disket Sürücü üzerindeki ekran üzerinden de hangi disket bloğunda olduğunuzu görebilirsiniz. 


Artık laptop/dizüstü bilgisayarlarınızda da taşınabilir Harici USB Disket sürücü kullanabilirsiniz. Flash belleğinize laptop üzerinden atacağınız desen veya programları makine üzerinde çalıştırabilirsiniz.Harici herhangi bir programa ihtiyaç duymadan dosya alışverişini sorunsuzca tamamlayabilirsiniz. Sizde bu fırsattan yayarlanmak için bizi arayın veya mesaj gönderin, size en yakın sürede dönüş yapalım. Alanında uzman mühendislerimiz tarafından her türlü soru ve sorunlarınız çözülmekte olup sizin için doğru cihaz seçimi konunda da hizmetimiz bulunmaktadır

Kişisel Bilgileriniz

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen bilgilerinizi doldurunuz.


Örnek: Ahmet Öz