Müzik Aletleri için USB Disket Sürücü ile müzik aletlerinde Roland, Korg, Yamaha, Ketron ve diğer markalarda disket sürücü yerine USB Disket sürücü takarak disket yerine flash bellek kullanarak ritim, set ve diğer dosyalarınızı 273_1364-vertçok rahat bir şekilde aktarabilirsiniz.

USB Disket Sürücüsü sayesinde bir adet Flash belleğiniz 100 adet disket bloklarına dönüştürülerek, cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Hazır formatlanmış 100’e bölünmüş 8GB Flash belleği sitemizden temin edebilirsiniz. 100 adet blok disket, USB Disket Sürücü üzerindeki iki adet buton vasıtasıyla değiştirilebilir.
Aynı anda USB Disket Sürücü üzerindeki ekran üzerinden de hangi disket bloğunda olduğunuzu görebilirsiniz. Aşağıdaki sipariş formu üzerinden dilediğiniz org klavye modeli için sipariş formu doldurup satın alabilirsiniz. Diğer modeller için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


_DSC0016

Artık laptop/dizüstü bilgisayarlarınızda da taşınabilir Harici USB Disket sürücü kullanabilirsiniz. Flash belleğinize laptop üzerinden atacağınız desen veya programları makine üzerinde çalıştırabilirsiniz. _DSC0599Harici herhangi bir programa ihtiyaç duymadan dosya alışverişini sorunsuzca tamamlayabilirsiniz. Sizde bu fırsattan yayarlanmak için bizi arayın veya email/mesaj gönderin, size en yakın sürede dönüş yapalım.Alanında uzman mühendislerimiz tarafından her türlü soru ve sorunlarınız çözülmekte olup sizin için doğru cihaz seçimi konunda da hizmetimiz bulunmaktadır.


Kişisel Bilgileriniz

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen bilgilerinizi doldurunuz.


Örnek: Ahmet Öz