Hangi Tekstil Makinelerinde Çalışır

Hangi Tekstil Makinelerinde Çalışır

USB Disket Sürücü başta Stoll, Shima Seiki, Barudan, Happy, Lunatti, Bonas ve Juki gibi markalar olmak üzere çoğu marka ve modelde kusursuz olarak çalışır.

Daha fazla oku

Tekstil Makineleri İçin USB Disket Sürücü

Tekstil Makineleri için USB Disket Sürücü sayesinde bir adet Flash belleğiniz (2-4GB önerilir) 100 adet disket bloklarına dönüştürülerek, cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 100 adet blok disket, USB Disket Sürücü üzerindeki iki adet buton vasıtasyıla değiştirilebilir.

Aynı anda USB Disket Sürücü üzerindeki ekran üzerinden de hangi disket bloğunda olduğunuzu görebilirsiniz. Diğer modeller için bizimle iletişime geçin.


Artık laptop/dizüstü bilgisayarlarınızda da taşınabilir Harici USB Disket sürücü kullanabilirsiniz. Flash belleğinize laptop üzerinden atacağınız desen veya programları makine üzerinde çalıştırabilirsiniz.Harici herhangi bir programa ihtiyaç duymadan dosya alışverişini sorunsuzca tamamlayabilirsiniz. Sizde bu fırsattan yayarlanmak için bizi arayın veya mesaj gönderin, size en yakın sürede dönüş yapalım. Alanında uzman mühendislerimiz tarafından her türlü soru ve sorunlarınız çözülmekte olup sizin için doğru cihaz seçimi konunda da hizmetimiz bulunmaktadır

Kişisel Bilgileriniz

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen bilgilerinizi doldurunuz.


Örnek: Ahmet Öz